Home Katalog produktů Akce 1+1 zdarma BCAA Extreme Effect 140 000 Gelová forma malina 1 + 1 zdarma

Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.

BCAA Extreme Effect 140 000 Gelová forma malina 1 + 1 zdarma

TiskEmail
BCAA_Extreme_Eff_5697aecc8a70c.jpg
2-3d.gif
Cena: » Kč 740 (včetně DPH 15%)

ORIGINÁLNÍ SLOŽENÍ, JEŠTĚ SILNĚJŠÍ NEŽ PŘED TÍM.Čisté jednotlivé větvené aminokyseliny obohacené o aminokyseliny(L-Alanin,L-Lyzin a Kyselinu glutamovou )

Popis produktu BCAA Exteme Effect 140 000 :

BCAA liquid větvené aminokyseliny (L-leucin, L-valin,L-isoleucin) obohacené o L-alanin, L-lysin, kyselinu glutamovou. Absolutně nejlépe fungují v této kombinaci.BCAA - substrát, který chrání svalstvo proti katabolickým stavům, které mohou být vyvolané extrémní zátěží, deficitní dietou na proteiny, onemocněním či pooperačním stavem. BCAA jsou opravdu cenné pro sportovce, neboť podporují i energetickou výbavu jednotlivce, zvyšují vytrvalost a napomáhají v hojení a regeneraci svalové tkáně. Leucin snižuje hladinu krevního cukru a napomáhá ke zvýšení produkce růstového hormonu. Valin je důležitý k metabolizmu svalů a k udržení rovnováhy dusíkatých látek v těle. Izoleucin nutný pro tvorbu hemoglobinu stabilizuje a regeneruje cukry a energetickou zásobu. Kyselina glutamová je neurotransmiterem pro přenos vzruchu. Tato aminokyselina je důležitá v metabolismu cukrů a tuků a podporuje transport draslíku přes bariéru mozkovou bariéru. Mozek může kyselinu glutamovou využívat, jako energetický zdroj. Kyselina glutamová detoxikuje amoniak a konverze kyseliny glutamové na glutamin je jedinou možností jak neutralizovat jedovatost amoniaku. Kyselina glutamová zlepšuje proteinový metabolizmus. Alanin a glutamin představují více než 50% aminokyselin, které se uvolňují ze svalu. Alanin podporuje metabolizmus glukózy, kterou tělo využívá jako zdroj energie. Alanin je vhodný v kombinaci s BCAA při redukční dietách, kdy může být využíván jako zdroj energie, může být přeměněn na pyruvát. Lyzin je esenciální aminokyselina, která funguje jako nezastupitelná stavební jednotka všech bílkovin. Lyzin podporuje absorbci vápníku a udržuje u dospělích rovnováhu dusíkatých látek a napomáhá stavbě svalového proteinu. Lyzin přenáší ketoskupiny, udržuje růst vlivem na epifizární chrupavky a umožňuje tvorbu pojivové tkáně a mitózy v gonádách. BCAA liquid je složen tak, aby odpovídal nárokům pro vrcholový sport, umožnil výraznou regenerační a antikatabolickou fázi po extrémní zátěží.Muže být aplikován jako preventivní prostředek k ochraně svalové hmoty -snížení únavy po sportovním výkonu

Dávkování BCAA Exteme Effect 140 000:

15ml ráno po jídle, 15ml 30 až 40 minut po výkonu (odpoledne). Výrobek je možno zapít či ředit vodou.Naředit dle potřeby.
Nebo: 15ml ráno po jídle a 15ml odpoledne. Výrobek je možno zapít či ředit vodou.Naředit dle potřeby.

Složení BCAA Exteme Effect 140 000:

Obsahuje pouze sukralózu. Omlouváme se, pro nejvyšší obsah aminokyselin v pitné formě na trhu, nelze ideálně ochutit. Naředěním vodou lepší chuť.

30 ml (denní dávka) obsahuje:

 • L-Leucin 750 mg
 • L-Izoleucin 600 mg
 • L-Valin 600 mg
 • L-Lyzin HCL 750 mg
 • L-Alanin 750 mg
 • Kyselina glutamová HCL 750 mg

1000ml(obsah v balení) obsahuje:

 • L-Leucin 25 g
 • L-Izoleucin 20 g
 • L-Valin 20 g
 • L-Lyzin HCL 25g
 • L-Alanin 25g
 • Kyselina glutamová HCL 25g
logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
 x 
Váš košík je prázdný