Home Katalog produktů Akce 1+1 zdarma Carne Iont Extra 1000ml 1+1 pomeranč

Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.

Carne Iont Extra 1000ml 1+1 pomeranč

TiskEmail
Carne_Iont_Extra_5697b075b147f.jpg
2-3d.gif
Cena: » Kč 499 (včetně DPH 15%)

Ojedinělé-bezkonkurenční složení

Popis produktu

Jedná se o novou moderní generaci iontových nápojů, pro všechny druhy sportu, pro fyzickou zátěž, kde dochází ke značnému pocení a úbytku energie. Přesným dávkováním vytvoříte hypoosmolární roztok iontový nápoj výtečné chuti

VHODNÝ PRO DOPLŇOVÁNÍ TEKUTIN PŘED, PŘI I PO VÝKONU.

Obsahuje

Citrullin malát: aminokyselina pomáhá urychlit odstraňování odpadních látek včetně amoniaku. Příjem citrullinu malatu prokázalo podstatné snížení pocitu únavy a 34% zvýšení produkce ATP během zátěže.

Arginin ketoglutarát se v těle proměňuje na oxid dusnatý a zajišťuje náhlý přísun energie, výbušnost, mírné roztažení cév a tím umožňuje lepší dodávání živi včetně glykogenu do svalu.

Arginin aminokyselina podporující imunitní systém, zvyšuje tvorbu kolagenu a podílí se na zvýšení hmotnosti příčně pruhované svaloviny a na snížení tělesného tuku.

Acetyl – L-karnitin: : snižuje vyčerpání organismu, zlepšuje náladu, prolonguje pozornost a soustředěnost, chrání neurální funkce a zvyšuje energetický metabolismus v mitochondriích.

Karnitin: jeho hlavní funkcí je transport mastných kyselin mitochondriální membránou a vstup do cyklu beta oxidace. Karnitin podporuje normální růst a vývoj organismu, ochranuje příčně pruhované svalstvo proti vlivu metabolických destruktivních procesů.

Taurin
je velmi důležitý pro správné využití sodíku, draslíku, vápníku i hořčíku. Do přípravků sportovní výživy je taurin přidáván pro zlepšení svalové i duševní výkonnosti.

Draslík
: Je nutný pro svalovou činnost. Je aktivátor fosforylačních enzymů (ATP). Ovlivňuje acidobazickou rovnováhu buněk, je hlavní kationt intracelulární tekutiny. Draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, činnosti svalů a k udržení normálního krevního tlaku.

Sodík
: Hlavní funkcí sodíkového iontu je udržování osmolality tělních tekutin, je hlavním kationem extracelulárního prostoru.Hraje významnou roli v aicidobazické rovnováze. Chrání organismus před nadměrnou ztrátou tekutin, společně s draslíkem je nezbytný pro normální fungování a udržování funkčnosti nervů a svalů.

Chlór
: v těle se vyskytuje společně se sodíkem ve formě chloridů.. Oba mají stejnou funkci - starají se o správnou distribuci tekutin do buněk i kolem nich. Je hlavním aniontem extracelulárních (mimobuněčných tekutin) a má velký význam o fungování správného osmotického tlaku.

Hořčík
je aktivátorem mnoha enzymů, ovlivňuje syntézu bílkovin, nukleových kyselin. Společně s draslíkem reguluje propustnost buněčné stěny. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, činnosti svalů, syntéze bílkovin, psychické činnosti, k udržení normálního stavu kostí a zubů a podílí se na procesu dělení buněk.

Vápník
je součástí kostí a zubů, je nezbytný pro nervosvalovou dráždivost, nutný pro srážlivost krve. Vápník ovlivňuje prostupnost membrán a kapilárních stěn. Vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Vápník přispívá k normální funkci trávicích enzymů. Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí.

Fosfor
přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Fosfor přispívá k normální funkci buněčných membrán.

Porovnejte podobné iontové nápoje ve formě sirupů a zjistíte, že obsah některých látek včetně minerálů je v našem výrobku navýšen o 100-400%

Dávkování

10 ml rozředit do 500-600 ml vody. Doporučené dávkování během či po sportovním výkonu 3 - 4 krat 10 ml do 1500 - 2400 ml vody.

Složení:

100ml obsahuje:

 • Dihydrogenfosforečnan draselný 2670mg
 • čístý draslík 768mg
 • fosfor 606mg
 • Laktát vápenatý 1920mg
 • čistý vápnik 250mg
 • Chlorid sodný 1525mg
 • čistý sodík 600mg
 • chlór 925mg
 • Citronan hořečnatý 773mg
 • čistý hořčík 125mg
 • Taurin 1000mg
 • L - citrullin malát 1:1 1000mg
 • L - acetyl-karnitin HCL 500mg
 • L - arginin HCl 500mg
 • L - karnitin báze 500mg
 • L - arginin AKG 2:1 1000mg
logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
 x 
Váš košík je prázdný