Home Katalog produktů Aminokyseliny a nutraceutika CarneCarn 1000 ml(L-karnitin+palatinóza) - jablko

Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.

CarneCarn 1000 ml(L-karnitin+palatinóza) - jablko

TiskEmail
CarneCarn_1000_m_571a3f632367c.jpg
2-3d.gif
Cena: » Kč 480 (včetně DPH 15%)

Popis CarneCarn 1000 ml(L-karnitin+palatinóza):

JAKO PRVNÍ FIRMA NABÍZÍME TUTO KOMBINACI Novinka na našem trhu.Pitná forma L-karnitinu s palatinózou.

L-KARNITIN objeven v mase zvířat v roce 1906/. Chemická struktura popsaná v roce 1927. Označen jako kvartérní amin a také nazýván vitamin BT /označení T bylo přidáno podle moučného červa Tenebrio molitor/, který ke své existenci potřebuje karnitin.L-karnitin je přenašeč mastných kyselin do matrix mitochondrií Hlavní funkcí karnitinu je dodávání energie pro srdeční svalstvo, které tak získává většinu energie pro svou činnost. Karnitin je v těle syntetizován ze dvou essenciálních aminokyselin, lyzinu a methioninu, k jeho tvorbě je však zapotřebí vitamínu C, pyridoxinu, niacinu a železa. Karnitin je tedy látka tělu vlastní, která se asi z 30% syntetizuje v organizmu /proto není vitamín, ale vitagen/. Karnitin ovlivňuje lipidový profil v krvi i v jiných tkáních. Po podávání karnitinu 30mg./kg. tělesné váhy u špičkových sportovců byl zaznamenán signifikantní úbytek podkožního tuku za 3 týdny,zatím co tělesná hmotnost se nezměnila. Vysoký obsah tuku v dietě snižuje plazmatické hladiny karnitinu a zvyšuje jeho močovou exkreci. Karnitin zlepšuje funkci jater, přispívá totiž k detoxikaci amoniaku, zvyšuje syntézu urey z amoniaku. Karnitin zlepšuje i pohyblivost spermií. Užíváním karnitinu lze zvýšit sportovní výkon -zvýšením svalového výkonu, ale k tomu není jen důležité množství karnitinu, ale především délka aplikace. Ke zvýšení sérového karnitinu dochází relativně brzy, ke zvýšení svalového karnitinu je zapotřebí doba několika týdnů. Ani 15 gramů karnitinu nevyvolá toxické příznaky, ideální příjem karnitinu jsou 1-3g./den/, muži s větší aktivní svalovou hmotou, by mohli užívat i vyšší dávky karnitinu.

PALATINÓZA(isomaltulóza) je disacharid vyráběný enzymaticky ze sacharózy.Má nízký glykemický index(GI) jen 32.To vede k nízkému nárůstu hladin glukózy v těle a inzulínu. Nízký glykemický index může být proto užitečný pro snížení rizika nadváhy a obezity.Palatinóza vykazuje vynikající stabilitu v nápojích a velmi dobrou rozpustnost Konzumace potravin/nápojů obsahujících isomaltulózu místo cukru vede k omezení nárůstu hladiny glukózy v krvi po jejich konzumaci v porovnání s potravinami nápoji obsahujícími cukr.

Bez
Náhradních sladidel
Volné fruktózy
Volné glukózy
Sacharózy
Barviv
Nízká reakce na inzulín
Nízká hladina glukózy v krvi
Postupné uvolňování palatinózy

Dávkování CarneCarn 1000 ml :

5 - 10 ml ráno nalačno, nebo 30 až 40 minut před dopoledním výkonem.
.Odpoledne 5 - 10 ml nebo 30 až 40 minut před výkonem.V době volna 5-10 ml ráno nalačno a 10 ml odpoledne.

Složení CarneCarn 1000 ml:

 

  • L-Karnitin báze
  • Palatinóza(Isomaltulóza)

20 ml obsahuje

  • 2000 mg
  • 3000 mg

100 ml obsahuje

  • 10000 mg
  • 15000 mg

celé balení
obsahuje

  • 100 g
  • 150 g

 

logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
 x 
Váš košík je prázdný