Home Katalog produktů Aminokyseliny a nutraceutika Gutain 1500 120 tablet(Inozin+guarana+taurin+kofein)

Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.

Gutain 1500 120 tablet(Inozin+guarana+taurin+kofein)

TiskEmail
Gutain_1500_120__4bcb0f313ebd8.jpg
2-3d.gif
Cena: » Kč 599 Kč 499 (včetně DPH 15%)
Ušetříte: Kč 100
Popis produktu

Kombinace čtyř složek zajišťující zvýšení výkonnosti a zlepšení psychického pocitu během sportovní zátěže. Guarana extrakt získáván ze semen rostliny Paulinia cupana, pěstované v Brazílii. Guarana extrakt obsahuje především kofein a menší množství theobrominu. Primárním farmakologickým efektem kofeinu je stimulace centrálního nervového systému. Mírně způsobuje urychlení činnosti, podporuje redukci tuku a působí diureticky. Na kofein vzniká celkem rychle tolerace, proto je vhodné vysadit pití kávy aspoň 3-5 dní před důležitým zápasem, závodem, aby byl dosažen maximální efekt preparátu. Studie poukazují, že kofejn má přímý vliv na sílu. Taurin aminokyselina důležitá pro mnoho fyziologických mechanizmů. Působí jako antioxidant a funkcí taurinu je napodobovat účinky inzulínu. Tato zajimavá aminokyselina je schopna stimulovat inzulínové receptory na povrchu buněk. Po stimulaci dostává buňka signál pro transport sacharidů a aminokyselin, což přispívá k syntéze svalové hmoty. Taurin je přidáván do sportovní výživy pro zlepšení svalové a duševní výkonnosti. Inosin patří do skupiny nukleotidových molekul, které jsou stavebními bloky DNA. Inosin snadno prostupuje buněčnou stěnou a podporuje uvolnění kyslíku z červených krvinek. Inozin má schopnost zvýšit kapacitu erytrocytů a vázat na sebe kyslík. Poprvé byl inosin použit sportovci na olympiádě v roce 1968, kvůli značným potížím závodníků ve velkých výškách. Inosin zvyšuje schopnost transportovat kyslík do svalů, snižuje únavu a zvyšuje výkonnost. Inosin za velmi specifických podmínek - nízká hladina ATP a O2 pomáhá zachovat normálmí metabolické funkce.
Gutain 1500 se stal strategickým suplementem některých extraligových hokejistů, hokejistů NHL, cyklistů, triatlonistů, atletů, plavců, boxerů a vzpěračů.

Dávkování:

1-2tablety 40minut před výkonem, 1-2tablety během výkonu

Složení:

2 tablety obsahují:

  • Taurin 1000mg
  • Inozin 1000mg
  • Guarana extrakt (kofein 25mg) 500mg
  • Kofein 150 mg
logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
 x 
Váš košík je prázdný