Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.

Kreacit 200 tablet

TiskEmail
Kreacit_200_tabl_4bcb297b2fe54.jpg
not_available.gif
Cena: » Kč 750 (včetně DPH 15%)

Extra stimulace NO,výrazná antikatabolická aktivita.Výrobek zajišťuje anabolické působení pro trénujícího sportovce.

Popis produktu

Mimořádná formule aminokyselin a vysokou antikatabolickou I anabolickou aktivitou.

Originální složení výrobku zajistí podporu výkonu a regenerace sportovce. Všechny 4 aktivní látky mají vynikající vstřebatelnost a využití v organizmu.Kreatin ve formě alfaketoglutarátu a ethyl ester malátu zajištujě mimořádnou vstřebatelnost a biologickou dostupnost.

Kreatin bude využit jako energetický substrát před i během výkonu a je to látka podporující zvětšení svalové hmoty. Arginin AKG podpoří prokrvení svalů, ochrání svalovou hmotu a zlepší dusíkovou bilanci v organizmu. Arginin je nezbytný pro syntézu proteinů a je prekurzorem při syntéze NO-OXIDU DUSNATÉHO.Arginin alfa-ketoglutarat (AKG) – skvělý vazodilatátor, který umožňuje vjíměčnou výživu svalů a jejich odolnost.Oxid dusnatý je klíčovou molekulou, kterou si tělo samo vytváří a která má za následek vasodilataci (roztahování vnitřního průměru cév), která obratem má za následek zvýšený průtok krve, přenos kyslíku, dodávání živin do kosterního svalstva a také snížení krevního tlaku. AKG se v těle proměňuje na oxid dusnatý a zajišťuje náhlý přísun energie, výbušnost, roztažení cév a tím umožňuje lepší dodávání živin včetně glykogenu do svalů, což má za následek prokrvenější a odolnější svaly. Arginine alfa-ketoglutarat (AKG) je lépe absorbován a má déletrvající účinek na tvorbu NO.

Glutamin aminokyselina s mnoha funkcemi v metabolismu lidského těla. Suplementace glutaminem snižuje atrofii svalu při katabolických stavech  a šetří tělesné proteiny anabolickým působením-urychlením proteosyntetických dějů.

Glutamin příznivě podporuje integritu střevní sliznice a imunitní funkce. Náš výrobek významně napomáhá produkci oxidu dusnatého / NO/ ve svalové tkáni. NO zvyšuje sílu kontrakce vlákna. Působením NO se zvyšuje průsvit cév zasobující sval. Svalová hmota tak má větší přísun živin a kyslíku a naopak odpadní produkty jsou rychleji odváděny.

Dávkování:

2-3 tablety dopoledne nebo 50 minut před odpoledním tréninkem
2-3 tablety odpoledne nebo 50 minut před odpoledním tréninkem

Složení:

1 tableta obsahuje:

  • Kreatin ethyl ester malat 400 mg
  • Kreatin AKG 400 mg
  • L-Arginin AKG 300 mg
  • L-Glutamin 250 mg
logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
 x 
Váš košík je prázdný