Chondramax 100 tablet

TiskEmail
Chondramax_100_t_5526a0b5ebd02.jpg
2-3d.gif
Cena: » Kč 450 (včetně DPH 15%)

Chondramax 100 tablet

Trojkombinace aktivních látek pro ovlivnění kloubní chrupavky. Glukosamin, chondroitin a MSM. Glukosamin je tělu vlastní látka působí tak, že je schopen příznivě ovlivnit rovnováhu metabolických dějů probíhajících v chrupavce. Glukosamin vzniká v tělE z glukózy a aminokyseliny glutaminu. Glukosamin je důležitý při tvorbě šlach, kůže, nehtů, očí.

Chondroitin sulfát je jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, kde váže vodu a propůjčuje pružnost. Chondroitin sulfát je glykosaminoglykan hojně zastoupený ve mezibuněčné hmotě chrupavek

MSM – Methylsulfonylmethan přirozená forma organické síry.  používá se pro "výživu chrupavek" v kombinaci glukosaminem + chondroitinem. Methylsulfonylmethan je důležitý pro tvorbu kolagenu, některých vitamínů a aminokyselin. Je známo, že ochraňuje tkáně před negativním účinkem volných radikálů (antioxidační aktivita).


Výrobek podporuje regeneraci kloubů. Vhodné užívat 3 měsíce a po 2 měsících kůru opakovat. Doporučujeme při nadváze snížit hmotnost, pomocí redukční diety a vhodné sportovní aktivity.

Složení:

Obsah účinných látek v 2 tabletách
Glukosamin sulfát 1000 mg
Chondroitin sulfát 200 mg
MSM – methylsulfonylmethan 600 mg