Home Katalog produktů Mimořádné akce BCAA Extreme Effect 1000 ml - malina + zdarma Chondramax 100 tablet + zdarma Vitamín C 1000+Hesper ...

Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.

BCAA Extreme Effect 1000 ml - malina + zdarma Chondramax 100 tablet + zdarma Vitamín C 1000+Hesperitin+Rose Hips 100 tablet

TiskEmail
BCAA_Extreme_Eff_597861def25e0.jpg
2-3d.gif
Cena: » Kč 1198 Kč 599 (včetně DPH 15%)
Ušetříte: Kč 599
BCAA_Extreme_Eff_597861def25e0.jpg
BCAA_Extreme_Eff_597861def25e0.jpg

ORIGINÁLNÍ SLOŽENÍ, JEŠTĚ SILNĚJŠÍ NEŽ PŘED TÍM.Čisté jednotlivé větvené aminokyseliny obohacené o aminokyseliny(L-Alanin,L-Lyzin a Kyselinu glutamovou )

Popis produktu BCAA Exteme Effect 140 000 :

BCAA liquid větvené aminokyseliny (L-leucinL-valin,L-isoleucin) obohacené o L-alanin, L-lysin, kyselinu glutamovou. Absolutně nejlépe fungují v této kombinaci.BCAA - substrát, který chrání svalstvo proti katabolickým stavům, které mohou být vyvolané extrémní zátěží, deficitní dietou na proteiny, onemocněním či pooperačním stavem. BCAA jsou opravdu cenné pro sportovce, neboť podporují i energetickou výbavu jednotlivce, zvyšují vytrvalost a napomáhají v hojení a regeneraci svalové tkáně. Leucin snižuje hladinu krevního cukru a napomáhá ke zvýšení produkce růstového hormonu. Valin je důležitý k metabolizmu svalů a k udržení rovnováhy dusíkatých látek v těle. Izoleucin nutný pro tvorbu hemoglobinu stabilizuje a regeneruje cukry a energetickou zásobu. Kyselina glutamová je neurotransmiterem pro přenos vzruchu. Tato aminokyselina je důležitá v metabolismu cukrů a tuků a podporuje transport draslíku přes bariéru mozkovou bariéru. Mozek může kyselinu glutamovou využívat, jako energetický zdroj. Kyselina glutamová detoxikuje amoniak a konverze kyseliny glutamové na glutamin je jedinou možností jak neutralizovat jedovatost amoniaku. Kyselina glutamová zlepšuje proteinový metabolizmus. Alanin a glutamin představují více než 50% aminokyselin, které se uvolňují ze svalu. Alanin podporuje metabolizmus glukózy, kterou tělo využívá jako zdroj energie. Alanin je vhodný v kombinaci s BCAA při redukční dietách, kdy může být využíván jako zdroj energie, může být přeměněn na pyruvát. Lyzin je esenciální aminokyselina, která funguje jako nezastupitelná stavební jednotka všech bílkovin. Lyzin podporuje absorbci vápníku a udržuje u dospělích rovnováhu dusíkatých látek a napomáhá stavbě svalového proteinu. Lyzin přenáší ketoskupiny, udržuje růst vlivem na epifizární chrupavky a umožňuje tvorbu pojivové tkáně a mitózy v gonádách. BCAA liquid je složen tak, aby odpovídal nárokům pro vrcholový sport, umožnil výraznou regenerační a antikatabolickou fázi po extrémní zátěží.Muže být aplikován jako preventivní prostředek k ochraně svalové hmoty -snížení únavy po sportovním výkonu

Dávkování BCAA Exteme Effect 140 000:

15ml ráno po jídle, 15ml 30 až 40 minut po výkonu (odpoledne). Výrobek je možno zapít či ředit vodou.Naředit dle potřeby.
Nebo: 15ml ráno po jídle a 15ml odpoledne. Výrobek je možno zapít či ředit vodou.Naředit dle potřeby.

Složení BCAA Exteme Effect 140 000:

Obsahuje pouze sukralózu. Omlouváme se, pro nejvyšší obsah aminokyselin v pitné formě na trhu, nelze ideálně ochutit. Naředěním vodou lepší chuť.

30 ml (denní dávka) obsahuje:

 • L-Leucin 750 mg
 • L-Izoleucin 600 mg
 • L-Valin 600 mg
 • L-Lyzin HCL 750 mg
 • L-Alanin 750 mg
 • Kyselina glutamová HCL 750 mg

1000ml(obsah v balení) obsahuje:

 • L-Leucin 25 g
 • L-Izoleucin 20 g
 • L-Valin 20 g
 • L-Lyzin HCL 25g
 • L-Alanin 25g
 • Kyselina glutamová HCL 25g

Chondramax 100 tablet

Trojkombinace aktivních látek pro ovlivnění kloubní chrupavky. Glukosamin, chondroitin a MSM. Glukosamin je tělu vlastní látka působí tak, že je schopen příznivě ovlivnit rovnováhu metabolických dějů probíhajících v chrupavce. Glukosamin vzniká v tělě z glukozy a aminokyseliny glutaminu. Glukosamin je důležitý při tvorbě šlach, kůže, nehtů, očí. Glukosamin sulfát má příznivé účinky proti bolesti a zánětu při artróze kloubů. Glukosamin je látka stimulující tvorbu kloubní chrupavky je využíván především u všech forem degenerativních onemocnění kloubů.

Chondroitin sulfát je jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, kde váže vodu a propůjčuje pružnost. Chondroitin sulfát je glykosaminoglykan hojně zastoupený ve mezibuněčné hmotě chrupavek. Chondroitin sulfát dle studií dokáže zastavit, zpomalit ztrátu kloubní chrupavky.Chondroitin sulfát značně snižuje bolest u lidí, kteří trpí osteoartrózou.

MSM – Methylsulfonylmethan přirozená forma organické síry. Má mírné protizánětlivé působení, používá se pro "výživu chrupavek" v kombinaci glukosaminem + chondroitinem. Methylsulfonylmethan je důležitý pro tvorbu kolagenu, některých vitamínů a aminokyselin. Je známo, že ochraňuje tkáně před negativním účinkem volných radikálů (antioxidační aktivita).

Výrobek podporuje regeneraci kloubů. Vhodné užívat 3 měsíce a po 2 měsících kůru opakovat. Doporučujeme při nadváze snížit hmotnost, pomocí redukční diety a vhodné sportovní aktivity.

Složení:

2 tablety obsahují

Glukosamin sulfát KCl 1000 mg
MSM 600 mg
Chondroitin sulfát Na 100 mg

Obsah účinných látek v 2 tabletách
Glukosamin sulfát 1000 mg
Chondroitin sulfát 200 mg
MSM – methylsulfonylmethan 600 mg
Popis produktu C1000+Hesperidin+Rose Hips 100 tablet

Výrobek obsahuje vitamín C+Hesperidin+Šípek .Vitamín C - kyselina askorbová je potřebná pro tvorbu kolagenu-pojivové tkáně a pro funkci některých hormonů.Vitamín C je nutný pro tvorbu kortizolu a podílí se na tvorbě androgenů. C-vitamin podporuje detoxikační pochody v těle (bakteriální toxiny). Snižuje toxickou účinnost arzenu,benzenu a těžkých kovů. Vitamín C je silný antioxidant, má účinek antisklerotický a zvyšuje odolnost a imunitu organizmu. Vitamín C-král mezi vitamíny. V prevenci proti nachlazení únavě, extrémním výkonu a při nachlazení, možno zvýšit vitamin C na 2000mg/den

Hesperidin studie naznačují,že zlepšuje lipidový profil,snížení cholesterolu a navýšení HDL.Hesperidin flavonoid působí antioxidačně.Šípek v kombinaci s vitamínem C,podporuje obranyschopnost organizmu.

Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání  
Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek 
Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm 
Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév
Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí 
Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže 
Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci zubů 
Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu 
Vitamin C přispívá k normální činnosti nervové soustavy 
Vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem 
Vitamin C přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E 
Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa

Dávkování:

1 tableta ráno po jídle a 1 tableta odpoledne mezi 15-17.00 hod.

Složení:

2 tablety obsahují

 • C-vitamin 2000 mg
 • Hesperidin 100 mg
 • Šípek(Rose Hips) 60 mg
logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
 x 
Váš košík je prázdný