Home Katalog produktů Mimořádné akce Carnbol Extra Strength 1000 ml - pomeranč + zdarma Carnbol Extra Strength 120 tablet

Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.

Carnbol Extra Strength 1000 ml - pomeranč + zdarma Carnbol Extra Strength 120 tablet

TiskEmail
Carnbol__Extra_S_59785b663e271.jpg
2-3d.gif
Cena: » Kč 1300 Kč 699 (včetně DPH 15%)
Ušetříte: Kč 601

NEJSILNĚJŠÍ PITNÝ SPALOVAČ TUKŮ s účinky na  stimulaci,redukci, regeneraci s výbornou  podporou  pro efektivní trénink.

Vysoce silný liquid fat burnes s účinky na regeneraci a podporou efektivního tréninku.

Popis produktu Carnbol 1000 ml

Extra koncentrovaná silná pitná forma doplňku výživy určena pro nejnáročnější konzumenty, sportovce a lidi, kteří chtějí snížit tělesnou hmotnost.

L-karnitin přenašeč mastných kyselin do matrix mitochondrií - podpora redukce tuku, chrání příčně pruhované svalstvo proti vlivu metabolických destruktivních procesů, působí hepatoprotektivně. L-karnitin je významná složka prevence proti chorobám kardiovaskulárního systému.

L-arginin - stimuluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu kolagenu, podílí se na zvýšení svaloviny a na snížení obsahu tělesného tuku. Arginin napomáhá detoxikaci jater prostřednictvím neutralizace amoniaku, který může vznikat po extrémní zátěži a nedostatku sacharidů u nevhodných redukčních diet. Arginin napomáhá i v léčbě neplodnosti u mužů. Vysoké intravenozni dávky zvyšují hladinu růstového hormonu. V orální aplikaci je efekt nižší a bohužel se musí docilovat extrémní dávkou argininu a tím i vyšším výskytem nežádoucích účinků. Lidé trpícívirovou infekcí by neměli arginin užívat. 

L-Ornitin napomáhá uvolňování růstového hormonu, který působí prostřednictvím IGFI 1 silným anabolickým účinkem. Ornitin je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému a jater. Tato aminokyselina rovněž detoxikuje amoniak a napomáhá regeneraci jater. Kombinace Ornitinu-karnitinu-argininu značně posiluje odbourávání tuku.

L-citrulin malát
- Citrullin malát zvyšuje vnitřně úroveň plasmatické úrovně argininu. Na základě výzkumů se zdá, že citrullin malát zvyšuje plazmatický arginin ještě efektivněji než to dokáže samotný arginin. Navíc, jako by už to, že citrullin malát zvyšuje úroveň oxidu dusnatého nebylo dostačující, nabízí citrullin malát ještě další následující výhody. Snižuje úroveň kyseliny mléčné a amoniaku 

Beta - alaninje neesenciální aminokyselina,,její suplementace vede ke zvýšení hladin carnosinu. - Carnosin posouvá pH svalu do zásaditého prostředí.Beta- alanin prostřednictvím,tvorby carnosinu,zlepšuje celkovou výkonnost,regeneraci a oddaluje únavu.Beta-alanin se kombinuje s taurinem pro lepší synergický účinek 

Kofein je purinový alkaloid. Používá se pro centrální - psychostimulační působení a také pro efekt odbourávání tuku a jeho působení je výraznější v kombinaci uvedených látek v tomto složení. Kofein dočasně potlačuje únavu. 

Taurin je produktem odbourávání sirných aminokyselin, je to druhá nejčastěji se vyskytující aminokyselina ve svalovině. Taurin se podílí na mozkovém metabolismu zejména ve smyslu prevence křečových stavů, zvyšuje psychickou odolnost a výkonnost. Taurin je životně důležitý pro správné využitý sodíku, draslíku, vápníku a hořčíku a hraje významnou roli v doplňování ztrát draslíku v srdečním svalu. Do přípravku sportovní výživy je taurin přidáván pro zlepšení svalové i duševní výkonnosti. 

Synefrin(Citrus Aurantium) je látka alkaloidní povahy, běžně se vyskytující v oplodí pomerančovníku /Citrus aurantium/. Protože je látka strukturálně blízká adrenalinu, má řadu účinků sympatomimetik, působí centrálně stimulačně. Synefrin je určitou legální alternativou efedrinu, ale nemá negativní centrální účinky jako efedrin. Synefrin specificky stimuluje adrenergní receptory /beta3/ čímž dochází ke stimulaci lipidového metabolizmu, bez vedlejších účinků. Tato látka se především používá k odbourávání tuku, snížení hmotnosti a zvýšení hladiny "dostupné" energie. V roce 2003 byl synefrin /léčivo Oxedrine/ vyjmut z dopingové listiny a pro další roky bude monitorován. 

Chrom pikolinát má vysokou biologickou dostupnost, zvyšuje efektivnost využití inzulínu /anabolická činnost/ a pozitivní je jeho schopnost přenášet glukózu. Stimuluje aktivitu enzymů podílejících se na metabolizmu glukózy a na syntéze mastných kyselin a cholesterolu. Chromium pikolinát je často používán k redukci tuku a pro mírnou podporu narůstu svalové hmoty. Pikolinát chromu má anorektický efekt - snížená chuť k jídlu.

Upozornění: Nevhodné pro těhotné, kojící a lidi s onemocněním srdce.

Dávkování:

20 ml ráno po jídle nebo 20 ml 40 minut před sportovní činností (odpoledne) Nebo : 20 ml ráno po jídle a 20 ml odpoledne (mezi 16-19 hodinou)

Složení:

40ml denní dávka obsahuje:

 • L – Arginin 1500 mg
 • L-Citrulin DL-malát 1500 mg
 • L – Karnitin báze 1000mg
 • Taurin 1000mg
 • Beta-alanin 600 mg
 • L - Ornitin HCL 500mg
 • Kofein 80mg
 • Citrus aurantium
 • Z toho (synefrin) 10 mg
 • Chrom pikolinát 400ug
 • Z toho čístý chrom 44 ug

1000ml (balení) obsahuje:

 • L – Arginin 37500 mg
 • L-Citrulin DL-malát 37500 mg
 • L – Karnitin báze 25000 mg
 • Taurin 25000 mg
 • Beta-alanin 15000 mg
 • L - Ornitin HCL 12500 mg
 • Kofein 2000 mg
 • Citrus aurantium
 • Z toho (synefrin) 250 mg
 • Chrom pikolinát 10000 ug
 • Z toho čístý chrom 1100 ug

Lepší a efektivnější složení než Carnbol 500ml..NOVINKA

Popis produktu Carnbol Extra Strength 120 tablet

Tabletová verze oblíbeného doplňku Carnbol Extra 500ml určená pro nejnáročnější konzumenty, sportovce a lidi, kteří chtějí snížit tělesnou hmotnost a zároveň ochránit svalovou hmotu

Citrullin malát: zvyšuje vnitřně úroveň plasmatické úrovně argininu. Na základěvýzkumů se zdá, že citrullin zvyšuje plazmatický arginin ještě efektivněji než to dokáže samotný arginin. Navíc, jako by už to, že citrullin zvyšuje úroveň oxidu dusnatého nebylo dostačující, nabízí citrullin ještě další následující výhody.Snižuje úroveň kyseliny mléčné a amoniaku Citrullin je prostředníkem v ureovém cyklu. Citrullin pomáhá urychlit odstraňování odpadních látek včetně amoniaku, který je extrémně toxickou substancí vytvářenou v nadměrném množství vždy během zátěže nebo také v okamžiku, kdy se rozkládají bílkoviny v našem zažívacím traktu. Vysoké hodnoty amoniaku mohou mít za následek únavu a demenci a v některých případech mohou být i smrtelné. Příliš velké množství amoniaku, které se tvoří v lidském těle snižuje tvorbu glykogenu a negativně zasahuje do energetického cyklu. Jak už jste si mohli povšimnout, čím vyšší je množství amoniaku ve vašem těle, tím slabší je váš sportovní výkon a vaše zdraví. Citrullin malat také pomáhá odstraňovat kyselinu mléčnou, což má obratem příznivý vliv na svaly, protože urychluje regeneraci a oddaluje únavu. Výzkumy také ukazují, že citrullin malat může mít přímou souvislost se zvýšeným dodáváním aerobní energie. Studie také ukazují, že subjekty používající citrullin malat měli zvýšenou úroveň produkce svalového ATP (Andenosine Triphosphate) během zátěže a vyšší úroveň obnovování phosphokreatinu po cvičení. Příjem citrulinu malatu prokázalo podstatné snížení pocitu únavy a 34% zvýšení produkce ATP během zátěže a dále20 % zvýšení úrovně obnovy phosphocreatinu po cvičení. Subjekty reagovaly na podávání citrulinu malatu individuálně a nejvyšších účinků bylo dosaženo po 8 až 15 dnech podávání. Analýza prokázala zlepšení aerobních funkcí, které může být výsledkem suplementace malatem a tím aktivací produkce ATP – vytrvalosti svalů a dokáže díky své složce – malátu – oddálit únavu.

Guggul extrakt: způsobuje výraznou lipolýzu,odbou­ráváni tuku,přirozenou formou.Mírně zvyšuje hormon štítné žlázy T3:urychluje metabolizmus v těle,zvýšené odbourávání tukových zásob.

L-tyrozin: aminokyselina,je­základním stavebním kamenem pro tvorbu adrenalinu a noradrenalinu,tím podporuje nepřímo thermogenezi organismu.Stimuluje mozek,snižuje stres,stimuluje fyzickou aktivitu a působí antikatabolicky.Vhodné i při opalování.Tyrozin zvyšuje i tvorbu endorfinů ,podporuje náladu.

Nikotinamid(niacin vitamin B3)ve vodě rozpustný vitamín.Niacin je aktivní ve formě koenzymů účastní se syntézy a odbourávání sacharidů,mastných kyselin i aminokyselin­.Niacin se používá ve vyšších dávkách ke snižování cholesterolu.Niacin snižuje nespavost a deprese.Je nezbytný pro nervou soustavu a kůži.Při vysokých dávkách působí vasodilatačně-vyšší prokrvení-zlepšuje krevní oběh.,

L-karnitin přenašeč mastných kyselin do matrix mitochondrií – podpora redukce tuku, chrání příčně pruhované svalstvo proti vlivu metabolických destruktivních procesů,působí hepatoprotektivně. L-karnitin je významná složka prevence proti chorobám kardiovaskulárního systému.

L-arginin – stimuluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu kolagenu, podílí se na zvýšení svaloviny a na snížení obsahu tělesného tuku. Arginin napomáhá detoxikaci jater prostřed­nictvím neutralizace amoniaku, který může vznikat po extrémní zátěži a nedostatku sacharidů u nevhodných redukčních diet. Arginin napomáhá i v léčběneplod­nosti u mužů. Vysoké intravenózni dávky zvyšují hladinu růstového hormonu. V orální aplikaci je efekt nižší a bohužel se musí docilovat extrémní dávkou argininu a tím i vyšším výskytem nežádoucích účinků. Lidé trpící  virovou infekcí by neměli arginin užívat.

L- ornitin napomáhá uvolňování růstového hormonu, který působí prostřednictvím IGF 1silným anabolickým účinkem. Ornitin je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému a jater. Tato aminokyselina rovněž detoxikuje amoniak a napomáhá regeneraci jater. Kombinace Ornithinu-karnitinu-argininu značně posiluje odbourávání tuku.

Kalciumpyruvát – pyrohroznan vápenatý – zlepšuje fyzickou výdrž při fyzické zátěži a dochází k pozdějšímu vyčerpání svalů, tím může sportovec trénovat déle a s vyšší intenzitou. Pyruvát velmi efektivně podporuje odbourávání tuku a zároveň ochraňuje sval před nadměrnou katabolizací.

Taurin je produktem odbourávání sirných aminokyselin, je to druhá nejčastěji se vyskytující aminokyselina ve svalovině. Taurin se podílí na mozkovém metabolismu zejména ve smyslu prevence křečových stavů, zvyšuje psychickou odolnost a výkonnost. Taurin je životně důležitý pro správné využitý sodíku,draslíku, vápníku a hořčíku a hraje významnou roli v doplňování ztrát draslíku v srdečním svalu. Do přípravku sportovní výživy je taurin přidáván pro zlepšení svalové i duševní výkonnosti.

Synefrin je látka alkaloidní povahy, běžně se vyskytující v oplodí pomerančovníku/Citrus aurantium/. Protože je látka strukturálně blízká adrenalinu, má řadu účinků sympatomimetik, působí centrálně stimulačně. Synefrin je určitou legální alternativou efedrinu, ale nemá negativní centrální účinky jako efedrin. Synefrin specificky stimuluje adrenergní receptory /beta3/ čímž dochází ke stimulaci lipidového metabolizmu bez vedlejších účinků. Tato látka se především používá k odbourávání tuku, snížení hmotnosti a zvýšení hladiny ”dostupné”energie. V roce 2003 byl synefrin /léčivo Oxedrine/ vyjmut z dopingové listiny a pro další roky bude monitorován.

Chromium polynikotinát má vysokou biologickou dostupnost,zvyšuje efektivnost využití inzulínu /anabolická činnost/ a pozitivní je jeho schopnost přenášet glukózu. Stimuluje aktivitu enzymů podílejících se na metabolizmu glukózy a na syntéze mastných kyselin a cholesterolu. Chromium polynikotinat je často používán k redukci tuku a pro mírnou podporu nárustu svalové hmoty. Polynikotinat chromu má anorektický efekt – snížená chuť  kjídlu.

HCA – hydroxycitronová kyselina získaná z plodů Garcinia cambogia. Tato látka funguje jako inhibitor biosyntézy tuků a cholesterolu v organizmu snižuje tělesnou hmotnost, akumulaci lipidů v organizmu a má anorektické vlastnosti. Termogenní aktivita HCA je i dalším důvodem spalování tuku.

Doporučené dávkování:

2 tablety ráno po jídle a 2 tablety odpoledne po jídle, nebo 40–50 minut před fyzickou zátěží dopoledne a odpoledne.

Složení (4 tablety):

 • Kalcium pyruvát: 1000 mg
 • L-Arginin HCL: 1000mg
 • Taurin: 1000 mg
 • L-Ornithin HCL: 500mg
 • HCA50%: 500 mg
 • Karnitin tartrát: 400 mg
 • L-Tyrozin: 400 mg
 • L-Citrulin malát : 400 mg
 • Guggul ex.(10%): 200 mg
 • Nikotinamid: 40 mg
 • Polynikotinát chromu: 200 ug
 • Synefrin: 10 mg
logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
 x 
Váš košík je prázdný