Home Katalog produktů Spalovače tuků Mega Lecitin 100 kapslí

Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.

Mega Lecitin 100 kapslí

TiskEmail
Mega_Lecitin_100_4bcb016263728.jpg
not_available.gif
Cena: » Kč 250 (včetně DPH 15%)

Lecitin + vitamin B1, B2, B6, E, selen. NEJKOMPLETNĚJŠÍ SLOŽENÍ! SUPER CENA!

Popis produktu

Nejkompletnější lecitinový preparát na trhu s velmi širokými pozitivními účinky pro lidský organizmus. Výrobek působí antioxidačně, regeneračně na organizmus a jaterní tkáň. Výrazně napomáhá regenreaci při vyčerpání, fyzické námaze, či sportovním výkonu. Komplex všech 5 látek zlepšuje metabolizmus organizmu a snižuje účinky fyzického a psychického stresu. Nutriční látky obsažené ve výrobku snižují hladinu cholesterolu a pozitivně působí na srdeční tkáň.

Suplement řeší ty nejnáročnější parametry na obsah mikroživin, množství a poměr látek vychází z nejmodernějších požadavků zdravé výživy.

SLOŽENI JE OJEDINĚLÉ A TĚŽKO NALEZNETE KONKURUJÍCI PREPARÁT

Vitamín B1 je prospěšný srdci a při nervových poruchách.Alkoholizmus vede často k nedostatku vitamínu B1. B2 má kladný účinek na kůži a sliznice i pro růst vlasů v kombinaci s ostaními B-vitamíny. B6 vitamín nutný pro správný metabolizmus bílkovin, jeho metabolit pyridoxalfosfát je koenzymem pro řadu metabolických přeměn v organizmu, například aminokyselin. Vitamin E - přírodní forma, silný antioxidant, zlepšuje reprodukční funkci, příznivě působí v metabolizmu tuků.

Selen
je součástí některých enzymových systémů, které se podílí na eliminaci volných kyslíkových radikálů-synergicky působí s vitaminem E jako antioxidační látka.

UPOZORNĚNÍ: Obsah kapsle může být částečné čirý i mlhově neprůhledný!! Je to způsobeno horší rozpustností aktivních látek B1, B2, B6, selen v olejovém mediu a jemným usazením v kapsli.

Výrobce informuje neni tento stav na závadu. Nechtěli jsme obsah kapsle zbytečně zatížit barvivem a tím vytvořit kapsli naprosto neprůhlednou a maskovat tím původní stav. Pro informaci je mnoho léčiv, které maji charakter suspenze a aktivní látky v roztoku se jemně usazují a neni to na závadu!

Dávkování:

1 tobolku ráno a večer před jídlem.

Složení:

1 kapsle obsahuje:

  • Sojový lecitin 1200mg
  • Vitamin E natural 5mg
  • Vitamin B1 1.5mg
  • Vitamin B2 1.5mg
  • Vitamin B6 1.5mg
  • Selen 10ug
logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
 x 
Váš košík je prázdný