Home Katalog produktů Spalovače tuků Super Fat Burners 200 tablet

Ceny výrobků jsou stejné,nezdražili jsme. Poštovné od 1000 Kč zdarma (poštovné zlevněno), na akce 1+1(i s kombinovanou objednávkou) je vždy poštovné.

Super Fat Burners 200 tablet

TiskEmail
Super_Fat_Burner_4bcb0109a349f.jpg
2-3d.gif
Cena: » Kč 580 Kč 406 (včetně DPH 15%)
Ušetříte: Kč 174

Podpora metabolizmu tuků

Popis produktu

Velmi populární a efektivní doplněk stravy,který se používá jako "odbourávač tuku,působí velmi příznivě na metabolismus mastných kyselin. Super Fat Burners podporuje regeneraci jaterní tkáně a všechny obsažené složky příznivě působí na celý organismus.

Výrobek obsahuje:11 aktivních substancí

CHOLIN: Patří do skupiny biolátek zvaných fosfoglyceridy. Jeho funkcí je výstavba buněčných membrán, mobilizace tuku, snižování hladiny cholesterolu. Cholin významně ochraňuje játra a ledviny. Cholin zlepšuje paměť a podporuje tvorbu myelinových obalů u nervů. Cholin pomáhá při onemocnění jater a žlučníku.
Cholin přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu
Cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů
Cholin přispívá k udržení normální činnosti jater

KARNITIN: Alifatická aminokyselina nebo také vitamín BT, látka tělu vlastní. Karnitin stimuluje transport mastných kyselin s dlouhým řetězcem přes vnitřní membránu mitochondrií. Karnitin má schopnost odbourávat tuk a urychluje přísun kyslíku do buněk. Karnitin příznivě působní na srdeční sval a je používán klinicky u některých typů srdeční atrofie. Karnitin má za sebou několik let intenzivního výzkumu na poli biochemie a můžeme ho bez váhání doporučit jako kvalitní odbourávač tuku.

L-METHIONIN: Esenciální aminokyselina v kombinaci s cholinem tvoří tzv. lipotropní látky, které brání vzniku tukové infiltrace jater při jejich toxickému poškození. Tato aminokyselina pomáhá ve funkci trávící soustavy, zajišťuje detoxikaci škodlivých látek, jako je olovo a další těžké kovy. Brání rozvoji svalové slabosti, lámavosti vlasů a účinkům radiace. Methionin je účinný antioxidant.

CLA-KONJUGOVANÁ KYSELINA LINOLOVÁ Obsahuje směs dvou izomerů kyseliny linolové. Spadají doomega 6 mastných kyselin Pozitivně působí na fyzickou kondici. .Konjugovaná kyselina linolová (CLA)se běžně používá v rámci redukčních diet,které se efektivně kombinují s fyzickou zátěží..

L-LYZIN: Esenciální aminokyselina účastní se syntézy svalů, funguje jako nezastupitelná stavební jednotka svalu. Lyzin podporuje absorpci vápníku, udržuje rovnováhu dusíkatých látek. Snižuje vysokou hladinu sérového triglyceridu. Může být využit při léčbě herpes viru.

INOZITOL: Nedostatek způsobuje akumulaci tuku v játrech-napomáhá metabolizaci mastných kyselin v játrech a působí jako přenašeč různých hormonálních signálů mezi buňkami. Inozitol je nezbytně nutný pro růst vlasů. Nedostatek může vést: k padání vlasů, podrážděnosti, náladovosti a praskání kůže.

LECITIN: Nedoceněná látka, zlepšuje regeneraci organismu po intenzivní zátěži, zlepšuje paměť, snižuje hladinu cholesterolu, ochraňuje jaterní tkáň a působí v metabolismu tuků. Ochranné blány kryjící mozek jsou tvořeny lecitinem a svaly i nervové buňky rovněž obsahují tuto substanci. Lecitin chrání proti kardiovaskulárním onemocněním, podporuje funkce mozku a zlepšuje vstřebávání thiaminu v játrech a vitaminu A+E ve střevech.
Lecitin-fosfolipid patří mezi základní stavební kameny buněčných membrán

VITAMÍN B6: Pyridoxin se podílí na větším množství tělesných funkcí než kterákoliv jiná živina. Ovlivňuje fyzické i duševní zdraví. Pyridoxin napomáhá v udržování rovnováhy mezi sodíkem a draslíkem, podporuje tvorbu erytrocytů, růst buněk. B6 blokuje tvorbu toxického homocysteinu a hraje důležitou v roli v metabolismu bílkovin. Má nepostradatelnou úlohu v tvorbě imunity.
Vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.
Vitamin B6 přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu.
Vitamin B6 přispívá k normální tvorbě červených krvinek
Vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity

ŽELEZO: Hlavní funkcí je tvorba hemoglobinu , myoglobinu a okysličování krve. Železo podporuje zdravý imunitní systém a tvorbu energie.
Železo přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
Železo přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v těle
Železo přispívá k normální funkci imunitního systém
Železo přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

SYNEFRIN(CITRUS AURANTIUM) je látka alkaloidní povahy, běžně se vyskytující v oplodí hořkého pomerančovníku /Citrus aurantium/. Protože je látka strukturálně blízká adrenalinu, působí centrálně stimulačně.

CHROM pikolinát: Má vysokou biologickou dostupnost, zvyšuje efektivnost inzulínu a jeho schopnost přenášet-transportovat glukozu do svalu. Chromu snižuje chuť k jídlu.

Chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin
Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi

SUPER FAT BURNERS a jeho užití:

 • Redukce tuku snižování hmotnosti
 • Podpora regenerace organismu
 • Prevence padání vlasů
 • Kvalitnější kůže
 • Ochrana a regenerace jaterní tkáně
 • Při únavě
 • Prevence proti aterosklerose
 • Zlepšení paměti a psychiky
 • Snížení hladiny cholesterolu
 • Při intenzivní zátěži
 • Proti chudokrevnosti-
 • Při onemocnění jater a žlučníku

Dávkování:

2 tablety ráno po jídle a 2 tablety odpoledne nebo večer po jídle

Složení:

Průměrné hodnoty látek:

jméno 4 tablety (denní dávka) celé balení
Cholin bitartrát 1600 mg 80 000 mg
Cholin 800 mg 40 000 mg
L-Karnitin tartrát 500 mg 25 000 mg
L-Methionin 400 mg 20 000 mg
L-Lyzin 200 mg 10 000 mg
CA CLA 80% 200 mg 10 000 mg
Lecitin 200 mg 10 000 mg
Inozitol 100 mg 5 000 mg
Fumarát železnatý 34 mg 1700 mg
Čistá forma železa 10 mg*(71%) 500 mg
B-6*(714%) 10 mg 500 mg
Citrus Aurantium (synefrin) 10 mg 500 mg
Chrom pikolinát 2000 ug 100mg
Čistá forma chromu 200ug*(500%) 10 mg
logo footer   Designed by www.frantisek.eu - All Rights Reserved
 x 
Váš košík je prázdný