Whey protein 2200g - vanilka + zdarma Amino Acid 3600 300 tablet

TiskEmail
Whey_protein_220_59785a7a0ba32.jpg
2-3d.gif
Cena: » Kč 1960 Kč 1299 (včetně DPH 15%)
Ušetříte: Kč 661

Whey protein 80% instant 2200g.

Naše firma vám nabízí vysoce kvalitní produkt vyráběný moderní technologií(Ultrafiltration). Whey protein koncentrát je vyráběn vysoce sofistikovanou metodou.Tato technologie zaručuje vysoce biologicky aktivní surovinu. Díky této technologii je syrovátkový koncentrát velmi šetrně vyroben, má mimořádně vysokou kvalitu, biologickou hodnotu a vstřebatelnost. Náš výrobek obsahuje pouze 100% syrovátkový protein, žádné jiné formy bílkovin-proteinu ve výrobku nejsou zastoupeny!!

Syrovátkový protein obsahuje vyvážený poměr aminokyselin, který je z hlediska biologické hodnoty velmi důležitý. Syrovátkový protein patří mezi nejpopulárnější doplňky stravy pro všechny druhy sportu, kondiční a vrcholové sportovce či lidi v rekonvalescenci. Výrobek je určen pro podporu a nárust svalové hmoty a při katabolických stavech spojených s velkou námahou.

Suplementy obsahují 74.4- 77.73 % syrovátkových bílkovin + aroma a náhradní sladidlo sukralózu.

Náš výrobek neobsahuje syrovátku, fruktozu, sacharozu, zahušťovadla ,barviva stabilizátory!

Dávkování Whey protein 2200g:

30 - 45g (1 odměrka 30g) rozmixovat ve vodě či nízkotučném mléce 20-30 minut po tréninku vypít. Popřípadě dopoledne.Je možné dávku rozdělit na dvě části - užít dopoledne a odpoledne. Ředit dle potřeby 2 - 4 dc.

Složení Whey protein ve 100 g.

Průměrný obsah bioaktivních látekve 100g syrovátkového proteinu

Průměrný obsah aminokyselin ve 100 g ( v sušině)

Originální výrobek obsahující pouze jednotlivé „krystalické“ aminokyseliny!!

Amino ACID 3600 :3 tablety 5400 mg volných aminokyselin.

Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny(tělo je nedokáže vytvořit) a zbytek tvoří neesenciální aminokyseliny.Aminokyseliny jsou nezbytné pro tvorbu tělesných proteinů a peptidů a zajišťují strukturu a funkci tkání,včetně enzymů,podpůrných struktur buněk a tkání.Aminokyseliny jsou základem pro tvorbu jiných aminokyselin,různých přenašečů ,hormonů i dalších aktivních látek v těle.

Mají za úkol navodit pozitivní dusíkovou bilanci-anabolický stav a omezují významně katabolismus při nadměrné zátěži.V této kombinaci ochraňují svalovou hmotu(snížení rozkladu svalových bílkovin),zlepšují regenerační a reparační schopnosti organismu.Aminokyseliny podporují funkci vitamínů a minerálů.Náš výrobek podporuje nárůst svalové hmoty a tím i zvýšenívýkonnosti sportovce a celkové regenerace.

 

 

Složení Amino ACID 3600

1 tableta obsahuje/8 tablet obsahují (maximální doporučená dávka)

 

 

Dávkování  Amino ACID 3600

 

3-4 tablety dopoledne po jídle,nebo50 minut před dopoledním tréninkem 3-4 tablety odpoledne,nebo 50 minut před odpoledním tréninkem.